ASOAPPS İŞLEM KILAVUZU

"Yönerge" uyarınca burada belirtilen işlem kılavuzu tarihinde yayınlanan Elektronik Ticarette Hizmet Sağlayıcılar ve Aracı Hizmet Sağlayıcılar Hakkında 26.08.2015.

1.    ALIŞVERİŞ SIRASINDAKİ TEKNİK PROSEDÜRLER

1.1 Ürün(ler)i Seçme

Tüm ürünlerin  listelenir, ve aramak istediğiniz anahtar kelimeleri yazın veya Tüm ürünler sayfasında beğendiğiniz ürünlere tıklayın.

Ürün açıklamasını ve özelliklerini okuduktan sonra, ürünü satın almak için "sepete ekle"yi seçiniz. ürün. Ürün miktarını ayarlayabilir, diğer ürünlere göz atmak isterseniz "Alışverişe Devam Et" butonuna tıklayabilirsiniz. ve sepetinize yeni ürünler ekleyin.

1.2 Fatura ve Teslimat Bilgileri

Kontrol edin "Çizelgesi" sayfasında sipariş özetini tıklayın ve fatura ve teslimat bilgilerinizi göndermek için "Öde" düğmesini tıklayın. Yapabilirsin daha önce kaydettiğiniz bir adresi seçin veya yeni bir adres ekleyip bir sonraki işleminiz için kaydedebilirsiniz.

1.3 Ödeme Bilgileri

ASOAPPS yalnızca kredi kartlarını  bir ödeme yöntemi ve banka havalesi ödeme yöntemi. Taksit tercihlerine ilgili ürün sayfasından ulaşabilirsiniz. gönderdikten sonra kredi kartı bilgileriniz ile hangi taksit tercihinde ödeme yapmak istediğinizi seçebilir ve ödemenize devam edebilirsiniz. işlem.

1.4 İşlem Özeti ve Onay

Sipariş Notlarınızı gönderebilirsiniz “Onay Bilgileri” sayfasından işlem özetini kontrol ettikten sonra.

İşleminizi tamamlayabilirsiniz “Sözleşme Öncesi Bilgi Formunu okudum ve  Mesafeli Satış Sözleşmesi. i hüküm ve koşulları kabul edin.”

1.5 Değişiklik

İşinizin herhangi bir aşamasında değişiklik yapabilirsiniz. önceki adıma dönerek sipariş verin.

1.6 Sipariş Durumu

Siparişinizi kontrol edebilirsiniz Hesabınızdaki "Satın Alma Siparişleri" sekmesindeki durum.

1.7 İletim

ASOAPPS oyunculuk yapıyor hizmet sağlayıcı sıfatıyla ve satıcı sıfatıyla satış sözleşmesine taraf teşkil etmektedir. sahip olduğunuz ürünler satın alınanlar size  ASOAPPS.

Satıcı bilgileri ve her biri için teslimat süresi ürüne ilgili ürün sayfasından ulaşabilirsiniz. ASOAPPS içine girdikten sonra Web sitesi kullanıcısı olarak şunları yapabilirsiniz: “Hesabım” düğmesine tıklayarak sipariş detaylarınızı ve takip numaranızı kontrol edin.

GENEL ALIŞVERİŞLE İLGİLİ BİLGİLER

1.8 Alışverişinizle ilgili bilgiler, Sözleşme Öncesi Bilgilendirme ve Mesafeli Satış Sözleşmesi olarak dijital ortamda düzenlenmiştir. onayınız üzerine bahsi geçen sözleşmeler, ASOAPPS işleminizi takip eden 3 yıl boyunca bu sözleşmeleri dijital olarak saklar ilgili mevzuat uyarınca. Bu sözleşmelere varsa “Hesabım” sayfanızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

1.9 Dijital sipariş özeti, işleminizi tamamlamadan önce görüntülenir. olası veri girişi hatalarını düzeltin ve ASOAPPS düzeltilmesi için gerekli teknik olanakları sağlar. hatalar.

1.10 Sizin ve ASOAPPS, tavsiye edilir iletişim ASOAPPS Çağrı Merkezi ()  Çatışmayı hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için.

1.11 Olası anlaşmazlıkların Çağrı Merkezi üzerinden çözüme kavuşturulması için görüşmeler yapılması, Yürürlükteki mevzuat uyarınca yasal yollara başvurmaktan vazgeçersiniz.

2.    GİZLİLİK POLİTİKASI

2.1 Kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için Web Sitesi, belirli kişisel bilgileri (İsim, adres, e-posta vb.) gerektirir. Bu tür bilgiler Web Sitesi tarafından şu amaçlarla kullanılır: Kullanıcılar için kampanyalar veya özel ve kişisel promosyonlar. Web Sitesindeki işlemlerin istatistikleri analiz edilir ve kişisel bilgiler dışında kaydedilir.

2.2 ASOAPPS kişisel verileri kullanmaz. faaliyet konusu dışında kayıt formlarına iletilmesi veya kişisel verilerin satılması.

2.3 Web sitesi, Facebook'un ve Google Analytics'in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlama özellikleri. Kullanıcı, Reklam settingsını kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics'ten çıkabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamları özelleştirilebilir. Google Analytics ve Facebook tarafından sağlanan demografik bilgiler, Web Sitesindeki ve varsa Sitedeki Reklamları Kullanıcıların ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılır. Bu diğer Kullanıcılar hakkındaki bilgiler de dahil olmak üzere, bilgiler reklam yayıncılarıyla paylaşılabilir. hedef kitlenin belirlenmesi. Bu bilgiler kişisel bilgileri (ad, soyad, T.C kimliği, cinsiyet, yaş vb.), ancak grup olarak kullanıcı eğilimlerini incelemek ve hedefi derlemek için kullanılır. Kullanıcıyı kabul ederek Sözleşme, anonim bilgilerin reklam amaçlı reklam yayıncıları ile paylaşılması kabul edilir ve promosyon amaçlı.

2.4 Önceki ziyaretlerinize dayanarakASOAPPS, ASOAPPS kullanır ASOAPPS aracılığıyla sağlanan birinci taraf tanımlama bilgileri ve üçüncü şahıslar tarafından sağlanan üçüncü şahıs tanımlama bilgileri de dahil olmak üzere Google, ASOAPPS ile ilgili bilgileri toplamak, optimize etmek ve yayınlamak için kullanım ve reklamlar.

2.5 Kişisel bilgileriniz, bu tür bilgilerin yürürlükteki mevzuata göre talep edilir. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde ifşa edilmeyecektir. diğer üçüncü taraf,  burada belirtilen Gizlilik Politikası.

3.    KİŞİSEL VERİLERİN GÜVENLİĞİ VE İŞLENMESİ

3.1.  Kart olarak kişisel verilerinizin Kişisel Veriler Kanunu kapsamında işlenmesine ve aktarılmasına açık muvafakatinizi vermektesiniz. Veri Koruma ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği (“Kanun”). Veriler, müşteriye teslim sırasında işlenecektir. dönem.

3.2.  Yasa uyarınca, ASOAPPS Veri Sorumlusu olacaktır ve Şirket, Kanundan doğan yükümlülüklerini yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

3.3.  Kullanıcının kişisel verilerinin daha iyi hizmet verilebilmesi için işleneceği, İstatistiksel bilgi toplamak, ticari faaliyeti geliştirmek ve ortaya çıkan yükümlülükleri yerine getirmek Kullanıcı Sözleşmesinden.

3.4. ASOAPPS kişisel verilerinizi üçüncü taraflar, yan kuruluşlar veya bağlı kuruluşları,    Kaydedilecek veri işlemcisi veya istatistiksel veriler elde etmek için saklanır.

3.5. ASOAPPS ile kişisel verilerinizi paylaşabilir kredi ile yapılan ödeme işlemlerine ilişkin şikayet üzerine işbirliği yapılan ödeme kuruluşuna kartlar.

3.6. Kullanıcıya ait kişisel veriler toplanacaktır  bu Koşullar aracılığıyla ve Koşullar veya gerekli görüldüğü takdirde dijital olarak toplanır.

3.7. Öğrenmeye hakkınız var Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenen veriler hakkında bilgi talep etme, işlenme amacını öğrenme işlenmesi ve bu verilerin amacına uygun olarak işlenip işlenmediğini kontrol etmek, bunlara ilişkin bilgi edinmek, kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilerden, kişisel verilerinizin düzeltilmesini talep etme, yanlışlık varsa, kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme verilerde hata, kişisel verilerinizin kalıcı olarak kaldırılmasını, silinmesini veya anonimleştirilmesini veya kısıtlanmasını talep etme sürecin amacı ortadan kalkarsa,  işlenmenizle ilgili herhangi bir olumsuz sonuca itiraz etmek için kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesi nedeniyle uğranılan zararın tazminini talep etme.

 « Geri Dön