VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, her işletmenin başarılı olmalarına yardımcı olan akıllı araçlara erişmesidir.
Green Lake AI Projeleri, ödüllü deneyimli AI Developer, veri bilimcileri ve teknoloji uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir.
Birlikte, öğrenme bilimi, yapay zeka ve veri bilimi alanındaki en son araştırmaları bir araya getirdik.
Platformumuz kanıta dayalı bilimsel ve yapay zeka teknikleri ile desteklenmektedir.Tüm ürünlerimiz veriye dayalı bir şekilde geliştirilmiştir.

 

GÜZEL GÜNLER

Kendi Gösterge ve EA'larımızın yanı sıra çeşitli geliştiricilerin ürünlerini yeniden satıyoruz. Sürekli yeni ve yaratıcı ürünler arıyoruz.

Göstergelerini ve EA'larını pazarımızda tanıtmak isteyen geliştiriciler arıyoruz.

Eğer ilgileniyorsanız, lütfen her bir ürününüz için her bir satıştan elde etmek istediğiniz miktarı belirtin. O zaman lütfen devam etmek için bize şunları sağlayın:

Bir satın alma işlemi başladığında logomuzla ex4 sürümünün indirileceği yer (pazarı tanıtmamız gerekir). Aksi takdirde, satın alma işleminden sonraki 24 saat içinde teslim edeceğinize söz verdiğinizde, bizimle daha rahat çalışmanızı sağlayacaksa, her müşteri için kendi adına yeni bir sürüm derleyebilir ve tek tek teslim edebilirsiniz.

- Ürününüz için bir isim (bir kod vereceğiz)
- Ürününüzün ayrıntılar bölümünde görüntülenecek olan EA/Göstergenizin kısa bir açıklaması
- Tercihen logomuzu içeren ürünün en az 1 ve en fazla 5 Ekran Görüntüsü
-Varsa, video gösterimi (youtube veya vimeo'da olabilir).
- Her satıştan elde etmek istediğiniz fiyat.
- Ve isterseniz, adınızı açıklamanın altına "Geliştirici" olarak koyacağız. - aksi takdirde bir Avatar adı kullanabilirsiniz.

 

SON OLARAK

Lütfen bir start-up olduğumuzu ve satışları hızlandırmak için biraz zamana ihtiyaç duyabileceğimizi düşünün.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen alt bilgideki iletişim bilgilerini kullanın

Aşağıdaki Ürün Kayıt Formunu doldurabilir veya buraya tıklayarak veya bu QR Kodu cihazınızda tarayarak Microsoft Forms Sayfasına gidebilirsiniz.

Sistematik ticaret, nicel finans veya kariyer tavsiyesi ile ilgili sorularınız için lütfen ekibimizle iletişime geçin. Yeni geliştiricileri, ilgili uygulamalarını pazarımızda tanıtmaları için her zaman memnuniyetle karşılıyoruz.« Go back